نظر محمدعلی ابطحی درباره کابینه دوازدهم

ابطحی گفت: کابینه فراجناحی را نمی‌فهمم یعنی چه؟ معتقدم آقای روحانی باید افرادی را برای کابینه انتخاب کند که بتوانند شعارهای ایشان در ایام انتخابات را عملی کنند.

نظر محمدعلی ابطحی درباره کابینه دوازدهم

حجت‌الاسلام سید محمدعلی ابطحی رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات در پاسخ به این سوال که شما گفته بودید اخبار خوبی از کابینه دوازدهم به گوش نمی‌رسد. منظورتان از این اخبار چه بوده؟ گفت: من نظرات خودم را دارم و حرف خودم را می‌زنم؛ این یادداشت را بعد از آنکه دفتر رهبری اطلاعیه دادند که ایشان دخالتی در امور کابینه ندارد، نوشتم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره کابینه فراجناحی چیست؟ افزود: من کابینه فراجناحی را نمی‌فهمم یعنی چه؟ اما معتقدم آقای روحانی باید افرادی را برای کابینه انتخاب کند که بتوانند شعارهایی که ایشان در ایام انتخابات داده بودند را عملی کنند.

ابطحی درباره معیار انتخاب اعضای کابینه نیز گفت: به نظرم باید افرادی انتخاب شوند که توانا بوده و در چارچوب شعارها و وعده‌های انتخاباتی آقای روحانی باشند؛ حالا اینکه می‌گویند اصلاح‌طلب باشند یا اصولگرا را کاری ندارم.

رئیس دفتر دولت اصلاحات در پاسخ به سوال دیگری درباره ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر تذکر رئیس دولت اصلاحات به روحانی درباره کابینه دوازدهم و مخالفت وی با کابینه احتمالی روحانی، گفت: من این موضوع را نشنیده‌ام و اینکه ایشان نظرشان درباره کابینه دوازدهم چیست را باید خودشان پاسخ دهند، چرا که من حرف خودم را دارم و حرف خودم را می‌زنم.

حتما بخوانید :   پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016
همچنين ببينيد

نظر خود را بنویسید

عبارات توهين آميز منتشر نخواهد شد.
از نوشتن نظرات با حروف لاتين خودداری شود.