مجری برتر «سه ستاره» کار خود را از کجا آغاز کرد؟

مژده لواسانی که با کسب بالاترین درصد آراء مردمی در برنامه سه ستاره توانست عنوان «مجری برتر» را به خود

مجری برتر «سه ستاره» کار خود را از کجا آغاز کرد؟

مژده لواسانی که با کسب بالاترین درصد آراء مردمی در برنامه سه ستاره توانست عنوان «مجری برتر» را به خود اختصاص بدهد فعالت هنری خود را از کجا و چگونه شروع کرده است؟
مژده لواسانی مجری توانمند رادیو و تلویزیون فعالیت رسانه‌ای را در سه‌سالگی و با برنامه «سلام کوچولو» آغاز نموده است و بعد از آن با برنامه‌های «بچه‌های انقلاب» و «بوی گلِ آفتاب» همکاری‌اش را با رادیو سراسری ادامه داده است و اولین نویسندگی مستقل برای رادیو را نیز با برنامهٔ «من هم می‌توانم» تجربه کرده است.
او همچنین در سنین کودکی و نوجوانی تجربهٔ بازیگری در سریال‌های «پلاک ۱۴» (به کارگردانی مهران مدیری) «خبرنگار» (به کارگردانی محمدحسن‌زاده) را دارد و در عرصهٔ نمایش هم نویسندگی و کارگردانی چندین تئاتر مذهبی نظیر «ظهور خورشید»، «خورشید در پس ابر» و «آفتاب هشتم» را بر عهده داشته است.
اولین تجربه سردبیری خود در رادیو را نیز در سن 17 سالگی با برنامه «آسمانه» در شبکه رادیویی صدای آشنا شروع کرده است ، که از جمله فعالیت های او در رادیو می توان به بهترین شکل ممکن، سلام نوجوان، پاییز شد زمستان شد و آبنبات اشاره کرد.
وی در طول فعالیت های هنری اش تا به امروز در اجرا و گویندگی با هنرمندان صاحب سبک و صاحب نام کار کرده است که این همکاری ها نیز باعث درخشان تر شدن کارنامه وی شده است.
آخرین برنامه ای که از وی در سال نود و پنج به روی آنتن رفت «جزیره مجنون»نام داشت.
مژده لواسانی با کاندید شدن در برنامه «سه ستاره» احسان علیخانی و رقابت با مجریان و همکاران خود توانست با به دست آوردن بیشترین درصد آرای مردمی برترین مجری زن سال 95 از دیدگاه مردم باشد.
مژده لواسانی پس از دریافت تندیس خود از برنامه «سه ستاره» بیان کرد: این رای به نوعی اعتماد به جوانان است؛ اعتمادی که از طرف مردم شده و این اعتماد مسئولیت می آورد. درواقع من فکر می کنم بار مسئولیت من بیشتر شده است.

حتما بخوانید :   بیوگرافی و زندگی شخصی عادل فردوسی پور
همچنين ببينيد

نظر خود را بنویسید

عبارات توهين آميز منتشر نخواهد شد.
از نوشتن نظرات با حروف لاتين خودداری شود.