عامل حادثه انفجار فروشگاه نمونه در شیراز مشخص شد

ساعت ۴۵ دقیقه بامداد شنبه ۱۳ خرداد، حادثه انفجار و حریق متعاقب آن، خسارات سنگینی به یک فروشگاه بزرگ موسوم به نمونه در بلوار نصر شیراز و ساختمان مسکونی مجتمع فرهاد و ساختمان‌های مجاور وارد کرد.

عامل حادثه انفجار فروشگاه نمونه در شیراز مشخص شد

عامل حادثه انفجار فروشگاه نمونه در شیراز مشخص شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز علت حادثه انفجار و حریق مجتمع فرهاد و فروشگاه بزرگ نمونه در طبقه همکف این ساختمان را وجود تصاعدات گازی و آلودگی محیط به مواد فرار اشتعالی اعلام و عامل انسانی را در آن دخیل دانست. 

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی آتش‌نشانی شیراز، محمد فرخ‌زاده  اعلام کرد: حادثه انفجار و حریق مجتمع مسکونی تجاری واقع در بلوار نصر شیراز، بروز تصاعدات گازی ناشی از ریزش و پاشش مواد مایع سریع‌الاشتعال و آلودگی محیط به مواد فرار اشتعالی و برخورد این تصاعدات با کنتاکت الکتریکی و مکانیکی توسط عامل انسانی بوده است.

فرخ‌زاده تصریح کرد: شناسایی عامل یا عاملان مقصر در این حادثه انفجار و حریق در حیطه اختیارات مقام محترم قضایی و انتظامی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، ساعت ۴۵ دقیقه بامداد شنبه ۱۳ خرداد، حادثه انفجار و حریق متعاقب آن، خسارات سنگینی به یک فروشگاه بزرگ موسوم به نمونه در بلوار نصر شیراز و ساختمان مسکونی مجتمع فرهاد و ساختمان‌های مجاور وارد کرد.

در این حادثه ۳۶ نفر مصدوم شده و ۱۶ نفر به بیمارستان‌های نمازی و رجایی منتقل شدند که هنوز ۶ مصدوم در بیمارستان‌های یاد شده بستری هستند.

حتما بخوانید :   سهیلا; دختر 13 ساله ای که مورد تجاوز قرار گرفت
همچنين ببينيد

نظر خود را بنویسید

عبارات توهين آميز منتشر نخواهد شد.
از نوشتن نظرات با حروف لاتين خودداری شود.