سنگسار یک زن توسط داعش + تصاویر

در یکی از تازه ترین ویدیوهایی که تروریست‌های داعش از جنایات خود در مناطق اشغالی عراق و سوریه منتشر کرده اند، یک زن جوان در حومه شرقی شهر “حماه”، پس از محاکمه در دادگاه صحرایی، به سنگسار محکوم می شود و به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل می رسد.

سنگسار یک زن توسط داعش + تصاویر

در این ویدیو که با آرم داعش و در قالب نوعی تبلیغ در باره اجرای “حدود الهی” منتشر شده، زنی نشان داده می شود که از سوی یک تروریست داعش، به اتهام زنا مورد بازجویی قرار می گیرد و بر خلاف تمامی معیارهای اسلامی در اثبات جرم، بدون شهادت شهود و نظر قاضی عادل، به سنگسار محکوم می گردد.

در این فیلم، شخصی که به نظر می رسد پدر این زن باشد، با بخشش دخترش به شدت مخالفت می کند و اجرای حکم درباره او را خواستار می شود و سپس دستان دخترش را می بندد و او را به سوی گودالی که برای اجرای “حد”! در نظر گرفته شده، هدایت می کند؛ و در آنجاست که تروریست‌های بی‌رحم با سنگ هایی به اندازه تکه آجر به جان او می افتند و سنگسارش می کنند.

تظاهر به اجرای حدود الهی ، به ویژه حد “زنا” از سوی تروریست های تکفیری داعش در حالی اتفاق می افتد که پس از پاکسازی سنگرهای داعش در مناطق مختلف، ده ها نمونه از “جدول”های زمان بندی و برنامه شرم‌آور “جهاد نکاح” سران داعش با زنان و دختران فریب خورده و اسیر دست تروریست ها، منتشر شده و به خوبی نشان می دهد که آنها با این اقدامات وحشیانه، جز تمسخر احکام الهی و زیر سؤال بردن قوانین و آموزه های اسلامی، هدفی ندارند.

379980 615 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

379981 508 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

379982 389 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

379983 255 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

379984 450 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

379985 801 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

379986 707 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

379987 713 سنگسار یک دختر سوری توسط داعش +فیلم و تصاویر

حتما بخوانید :   در دبستان داعش چه میگذرد؟
همچنين ببينيد

نظر خود را بنویسید

عبارات توهين آميز منتشر نخواهد شد.
از نوشتن نظرات با حروف لاتين خودداری شود.