خیانت زن به همسر ، فاحشه‌های متاهل!

خیانت به همسر ، فاحشه‌های متاهل . قبل از هر چیز ، از تمامی خانمها و خانواده های نجیب و

خیانت زن به همسر ، فاحشه‌های متاهل!

خیانت به همسر ، فاحشه‌های متاهل . قبل از هر چیز ، از تمامی خانمها و خانواده های نجیب و اصیل ایرانی عذرخواهی میکنم ولی این واقعیت را نباید انکار کرد که در این سالهای اخیر ، فاجعه ای در بین خانواده های ایرانی اتفاق افتاده بنام خیانت زن‌های شوهردار.

با اینکه خیانت در تمام دنیا اتفاق میافتد ولی نه به اندازه ایران و از طرف دیگر باید گفت : ما ایرانی‌ها که ادعای ام القرای اسلام را داریم و مدعی هستیم که مذهبی و متعصب هستیم ، چرا به این روز افتاده ایم.

حالا بعنوان کسی که در پایتخت این ام القرا هستم و در شلوغترین نقاط این اجتماع ، این فساد جانسوز را میبینم ، بعضی از عوامل ایجاد و پیشرفت این درد اجتماعی را در موارد زیر میبینم:

۱ . اولین و بزرگترین عامل این موضوع فقر است ، خانواده ای که مثلا ماهیانه 700 هزار تومان درآمد دارد و ماهیانه 500 هزار تومان کرایه خانه میپردازد ، طبیعی است که نمیتواند با 200 هزار تومان باقیمانده ، امورات زندگی را بگذراند . لذا خیلی از خانواده ها ، هستند که به سختی و با نان خالی هم که شده ، زندگی را سر میکنند ولی متاسفانه بعضی از خانمها، طاقتشان تمام میشود و با اولین پیشنهاد ، اسیر این باتلاق میشوند و تن به خیانت میدهند.

۲ . اعتیاد خود و همسر ، دلیل دیگری برای این فساد میتواند باشد. تهیه مواد و خماری ، که باعث از کار افتادن مغز و چشم بستن به همه تعهدات و شرافتها میباشد.

۳ . توجه دیگران و گیر دادن بعضی از مردها به این خانمها ، مثلا : خانم شوهر داری ، با کلی آرایش و بزک و دوزک ، همراه شوهرش یا بدون شوهر ، به خیابان میرود . طبیعی است که یک مشت اوباش و رزل از خودش بدتر ، بر حسب نیاز یا عادت ، به این خانم توجه بیش از حد میکنند مثلا اشاره میکنند یا متلک میاندازند یا آنقدر جسور هستند که شماره تلفن میدهند . و اگر این مزاحم از شوهر زن خوش پوش تر و خوش تیپ تر باشد که دیگر هیچ. لذا بالاخره این زن ، اسیر وسوسه های شیطانی و کثیف میشود و ….

حتما بخوانید :   این زنان مصنوعی برای رابطه جنسی ساخته شده اند! (عکس)

۴. ارتباط و دوستی زن ، با زنهای اینکاره. ابتدا خانم محترم مدعی میشود که فساد دوستم هیچ ربطی به من دارد ولی خبر ندارد که رفتار و اعمال دوست فاسد ، ناخودآگاه بر روی شخص تاثیر میگذارد و ……

۵ . لجبازی با همسر ، زن با این ادعا که شوهرم به من خیانت کرده است یا اینکه با من بد رفتاری میکند و نمیتواند نیازها و خواسته های منرا برطرف کند ، خودش را قانع میکند که عمل کثیفش توجیه است.

۶ . زیاده خواهی و تنوع طلبی ، متاسفانه از آنجاییکه هیزی فقط مختص مردها نیست ، بعضی از خانمها ، این مرض را ذاتا دارا هستند و مانند مردهای اینچنینی که دوست دارند همه را آزمایش کنند ، تنوع طلب و هوسران هستند و بدون هیچ ایرادی در همسرشان ، تن به این ذلت میدهند.

۷ . مراعات نکردن بعضی از نکات زناشویی از طرف همسرشان ، مثلا همسرشان نیازهای آنها را در نظر نمیگیرد و فقط بفکر خودش است و کارش که تمام شد ، (خرش که از پل گذشت) همسرش را فراموش میکند . یا اینکه مثلا همراه همسرش ، فیلمهای پورنو تماشا میکند و همین امر باعث تخریب فکر زن میشود . یا اینکه از نظر اخلاقی مانند کتک زدن و … باعث فرار عاطفی زن از شوهر میشود.

لذا باز هم اگر توهینی به خانواده های پاک ایرانی شده است ، معذرت میخواهم و اگر عزیزانی هستند که عوامل دیگری به فکرشان رسیده است در نظرات عنوان نمایند.

در ضمن یک نکته را نیز نباید فراموش کرد : خیانت زن به همسر ، فقط به تماس جنسی گفته نمیشود چون خیلی از زنهای شوهر دار هستند که به گمان اینکه من فقط با پسری دوست هستم و ارتباط جنسی نداریم ، خودشان را گول میزنند. درصورتی که ، هر گونه رفتار فاسد گونه ، خیانت بحساب میاید.

همچنين ببينيد

نظرات بينندگان

سیمین خانم در رحمت خدا باز است، خود خدا گفته توبه واقعی بندگانش را میپذیرد، از رحمت خدا مایوس نباش البته به شرطی که فیلت دوباره یاد هندستون نکنه!

با این شرایط ازدواج نکنید، مگه تنهایی چه ایرادی داره؟

بنظر من ماهواره باعث اين امر شده.
سريالهاي جم تي وي و فارسي وان.
چون خانمها اكثرا اهل مطالعه نيستن، آموزش ملت از تلويزيون هست حالا هم شده از ماهواره.

دلیل همه ی این اتفاقات اینه که ازدواج بر اساس عشق واقعی احساس و اعتماد اتفاق نمیفته. در ایران ازدواج کاملا یه معامله هست مثل خرید و فروش ماشین.

واقعا متاسفم شما برید خودتون رو درست کنید، ببینید که یک زن از شوهرش چی میخواد، وقتی مهر و محبت نباشه زن خود به خود به طرف دیگه کشیده میشه. زن فقط توجه از مرد میخواد و مرد هم اعتماد.

سلام. آفرین به همه که خیانت را کثیف شمردین. دوستمون که گفتن اگه کسی میخاد خیانت کنه اول از زندگی مشترک بره بیرون. درسته واقعا چون خیانتکار ول کن نیست. لااقل بره بعد هر کاری میخاد بکنه. ممنون از همتون.

به نظر من خیانت زن هیج توجیهی نداره , در اسلام خیانت زن گناه کبیره است. کسی که متعصب است هیچ وقت خیانت نمیکنه چه زن باشه چه مرد.

تا توی موقعیتی قرار نگرفتین قضاوت نکنید… اگه این مشکل رو از زبان یک زن بشنوید خیلی چیزها براتون روشن میشه…

به نظر من بیش از حد اعتماد کردن به یه نفر و غفلت کردن از شریک زندگی می تونه باعث خیانت بشه.

هیچ جای دنیا خیانت ارزش نیست چون تعهد به یه نفر چیز ذاتی هستش؛ خانواده نیاز ذاتی هستش، وقتی هم کسی خیانت میکنه برای خودش دلایلی داره مثلا همسرم نیاز جنسی منو اون جور که میخوام رفع نمیکنه یا همسرم از سر کار میاد باهام زیاد صحبت نمیکنه؛ ولی این دلایل به هیچ عنوان خیانت رو توجیه نمیکنه؛ برای رفع مشکلات بین زوجین همیشه راه درستی هست، و اینکه نمیرن سراغ رفع مشکلشون از راه درست و درگیر هوس های خودشون میشن. فقط باید اشک ریخت چون بیش از حد درد داره این قضیه که آدم حتی برا دشمنش همچین چیزی رو نمیخواد!

من یه زن چادری و تحصیل کرده هستم. شوهر من دوبار بهم خیانت کرد، بخدا تو زندگی باهاش خیلی سختی کشیدم وضع مالیش خیلی بد بود ولی براش کم نزاشتم. بخاطر بچه هام دهنمو بستم به کسی هم نگفتم، حالم ازش بهم میخوره فقط دارم تحملش میکنم. اگر فکر میکنید خیانت همسر فراموش میشه سخت در اشتباهید.

خیانت واقعا دردناکه. من مورد خیانت واقع شدم یعنی زنم خیانت کرد و الان بدجور درد میکشم. 6 ماه از طلاقمون گذشته ولی هنوز از ذهنم خیانتش پاک نشده. کمکم کنید.

چرا درد دل منو منتشر نکردید؟ نمیدونستم اینجا هم پارتی بازیه! مگه من حرف غیر اخلاقی زدم؟ زن من دو ساله زندگیمو با مقایسه من با شوهر خواهرش و گیر دادن های عصبی به خانوادم تباه کرده. ماشاالله مهریه ش هم انقد هست که نشه طلاقش داد. چیکار کنم جز فکر کردن به خیانت راه دیگه ای مونده؟

به نظر میرسه مهمترین دلیل خیانت دور شدن از خدا و فاصله گرفتن از ارزشهای اخلاقیه. خدایا به ما کمک کن واقعا بتونیم ازت دور نشیم…..

نظرتون در مورد خیانت مرد به زن تحت عناوین صیغه و همسر دوم چیه؟ یا حتی نامشروع.

بنظر من کسی که خیانت کرده و پشیمونه نیازی نیست به طرفش بگه که خیانت کرده. مهم اینه که پشیمونه و توبه کرده.

خانوما و آقایون متاهل توروخدا دست از خیانت بکشید حیف نیست همسرتون رو به آدمایی میفروشید که فقط بخاطر نیاز جنسیشون شما رو میخان؟ توروخدا دل امام زمان مون رو بیشتر از این خون نکنید.

بنظرم کثیف ترین عمل ممکن خیانت هستش. خانمی که میگید آقایون بیشتر خیانت میکنند بهتره یه سری به دادگاه های خانواده بزنید تا متوجه بشید…

سلام. حالا اگر دختر و پسر مجرد باشند شاید خدا ببخشد اما اگه زن و مرد متاهل باشند قابل بخشش نیست و زنا محسوب میشود.

فقط میتونم بگم که زن را مرد نگه میدارد، احترام متقابل به ارزشها و دوست داشتن و محبت کردن به زن میتواند کمک بهتری کند تا خانواده از هم نپاشد. مطمئنم کمتر زنی دیده میشود که از شوهرش از هر لحاظ سیراب میشود خیانت کند.

آقا فقط و فقط اصل این قضیه فیلمهای ترکی و این حرفای بی اساس شبکه های ماهواره ایه.
کی گفته فقر باعث اصلی این خیانت هاست …
اولین و مهم ترین چیزی که باعث خیانت میشه اینه که دین و ایمون مردم از دست رفته.

بسم الله الرحمن الرحیم..
یه سری کارا هست که انجام بدیم و هر کاریم میکنیم برا خدا و رضای خدا باشه دیگه همه چی خودبخود حل میشه.
۱.حتما حتما خواندن نماز اونم اگه اول وقت باشه بهتره.
۲.خواندن قرآن.. از روزی هر چند تا آیه شروع کنیم و حتما با معنا که بفهمیم کلام خدا چیه ۱۰۰٪ جواب میده.
۳.مفاتیح و کتاب گنج های معنوی بسیار کمک کننده هست. نسخه اندرویدشونم موجوده.
۴.حذف تموم شبکه های اجتماعی از گوشی… اصلا داخلشون ضررش بیش از نفعشه. البته سرمون که به معنویات گرم بشه دیگه خودبخود روح و جسم طرفش نمیره.
۵.حذف ماهواره… بجاش آنتن دیجیتال یا کانالهای استانی.. چشم و دل به دیدن آیات نشانه های خدا باز کنیم تا ‌‌….
۶.شرکت تو کلاسهای ورزشی و آموزشی. محبت و نیکی به مردم و خانواده خودمون. اینکه اینجا اومدیم واسه امتحان، جای موندن نیست. همیشه ذکر گفتن، یاد خدا کردن و…
خدا پشت و پناه همتون خواهران و برادران خوبم.

لبه پرتگاهم کمکم کنین تا سقوط نکنم، زنم و متاهل و دارای بچه با تحصیلات عالیه اما بدجوری شیطون وسوسه ام میکنه دوستان یه چیزی بگین تا از شر شیطان خلاص شم تا دل بغیر نبندم.

به نظر من این قضایا از زمانی شروع شد که خانواده‌ها دخترها و پسراشون رو برای تحصیلات دانشگاهی روانه شهرستان میکردن. دختر اونجا با هزار نوع مشکلات روبرو میشد و دست آخر طعمه میشد و دلبسته و عاشق میشد. الان هم که با نرم افزارهای پیام رسان کارها راحت تر شده و قرار مدارها ساده تر از قبل. دختر خانم میره دانشگاه بجای تحصیل دوست بازی میکنه. خواهشا دخترهاتونو بیشتر مواظبت کنید و تو شهر خودتون بذارید دانشگاه. یکی هم همیشه همراه کنید تا دختر راه بدر نیاد و مواظبش باشه. این گوشی های هوشمند بدرد دختر نمیخوره چون از راه بیرون میاد. چهار چشم باید مواظب باشید. تازه شاید از دست فریبکارها در امان بمونه.

میدونید دوستان با این حرفاتون میشه این نتیجه رو گرفت که آدم اصلا ازدواج نکنه بهتره. منم یه نامزد دارم خیلی دوستم داره و منم دوستش دارم ولی با این حرفاتون آدم نباید به هیچ کسی اعتماد کنه، و سلام…

از وقتی این تلگرام و لاین اومد بلای خانمان سوز هم شروع شد، خانوم من از تلگرام با یکی دوست شد. ما یه بچه چهار ساله داریم ولی اون اصلا براش مهم نیست، الان به جایی رسیده که ما داریم از هم جدا میشیم. اینقدر این آقا تو زندگی ما نفوذ کرده و دل خانوم من رو دزدیده که من دیگه کاری از دستم بر نمیاد فقط خواهشی ازتون دارم برام دعا کنید که هر چه سریع تر طلاقش رو بده. دیگه تحملشو ندارم من بخاطر یه برنامه ساده موبایل زنمو از دست دادم.

فرزانه خانم، گفتنش آسونه، بنظر شما عمل بهش همینقدر آسونه؟

خواهش میکنم اگه طرف مقابلتون رو دوست ندارید یا علاقتون بهش از بین رفته باهاش صحبت کنید و ازش جدا بشید و بعد برید دنبال یه رابطه جدید…حریم و حرمت رابطه زناشویی رو نگه دارید و خیانت نکنید.

زن خیانتکار تو روایت داریم اگه این دنیا از دست قانون و سنگسار فرار کرد در دنیای برزخ حتما سنگسار خواهد شد.

خیانت کار رو باید همین دنیا قصاص کرد بدون چون و چرا چه زن باشد چه مرد.

خیانتی که من کردم و هیچ کس تو دنیا نکرده فقط خدا منو ببخشه دارم میمیرم از عذاب وجدان.

کاش قوه قضاییه برخورد سخت تری با زنان خیانتکار میکرد که این روزا خیلی داره زیاد میشه! سنگسار عامل بازدارنده خوبی برای عبرت گرفتن زنان میتونه باشه.

من یه خانم ۲۷ سالم،سه ساله ازدواج کردم،شوهرم هم خیلیی بهم کم محلی میکنه، چهره بسیار زیبایی هم دارم ولی حاضرم بمیرم و دست از پا خطا نکنم، بنظر من یا نباید ازواج کرد یا اگر ازدواج کردی فکر خیانت که کثیف ترین کار هست رو از سرت دور کنی.

رابطه هایی که تمام شده را اینقدر کش ندهید که به خیانت بکشد .. والسلام.

به نظر من خیانت کثیف ترین کار دنیاست ولی نمیشه یه طرفه قضاوت کرد چون باید جای طرف باشی بعد تصمیم بگیریم. امیدوارم خدا همه ما رو از شر شیطان حفظ کنه .. آمین.

ای کاااااش قدر محیط گرم خونه هامون رو بدونیم، چه بزرگ چه کوچیک، چه با پول چه بی پول… کاش نگاه پر از عشق و دست نوازش گرمون فقط برای مرد تو شناسنامه مون باشه تا ببینیم زندگی چه بهشتی میشه…

سلام به نظر من باید واقعیت رو قبول کنیم که خیانت زوجهای متاهل روز به روز بیشتر میشه و خیانت از هر طرفی که باشه زندگی براندازه و مخصوصا آرامش و آینده بچه ها را نابود میکنه. بهترین کار اینه که بیشتر مواظب خود و همسرمان باشیم و باید شخصا هر فردی خود را اصلاح کند تا جامعه ای سالمتر داشته باشیم و نباید فقط شعار داد و انتقاد کرد بلکه باید با قبول این واقعیت تلخ حریم اخلاقی خود و دیگران را رعایت کرد.

خیانت کردن علتش فقر فرهنگی است اگر کسی تربیت درستی داشته باشه دست به چنین کاری نمی زنه اکثرا افرادی که خیانت میکنند از خانواده‌های سطح پایین هستند. چه مرد و چه زن.

سلام دوستان نظرات شماها رو خوندم و دیدم چقدر رنج کشیدید. من بدتر از شماست شرایطم. چون در اثر خیانت شوهرم ویروس اچ پی وی گرفتم. و تو حالت پیش سرطانی هستم. دو بار خواستم ازش جدا شم ولی بخاطر التماس های پسرم که هفت سالشه منصرف شدم. نمی دونم چیکار کنم. همش فکر خودکشی میاد سراغم. مشاوره میریم تا بلکه این شرایط قابل تحمل تر بشه. منکه واگذارش کردم به خدا….

دو سه ماه با دختری عقد کرده بودم و در طی همون چند وقت فهمیدم که دختر هوسران و خیانت کاری هستش و در ابتدا ازش جدا شدم چه خوب که هر کس همسر آینده خودشون در همان اوایل بشناسد که بعدا….

من مردی 38 ساله هستم و یک فرزند دختر دارم اخیرا (حدود چهارماهی) متوجه خیانت زنم شده ام که با دو پسر کوچکتر از خودش رابطه پنهانی در دانشگاه دارد. زنم حوب بود اما از وقتی خودم اونو فرستادم دانشگاه تا مثلا تحصیلکرده بشه با این همه خرجی که براش کردم حالا جواب همه زحمت هام اینه. به خاطر دخترم و آبروی خودم نمیتونم چیزی بهش بگم. متاسفانه خانواده اش هم ازش طرفداری می کنند من باید چیکار بکنم. دوست ندارم دخترم این وسط آسیب روحی ببینه اما شرایط برای خودم هم غیر قابل تحمل شده. گاهی وقتها از سر استیصال تصمیم به کشتنش می گیرم یا تصمیم به خودکشی خودم. اما با دیدن دخترم پشیمون میشم. نمیدونم چقدر دیگه میتونم تحمل کنم. بشدت از لحاظ روحی افسرده و غمگینم.

تا از خیانت زنها صحبت میشه و انتقاد فوری جبهه میگیرن که مگه مردا نیستند بله مرد داریم ولی زن خائن هم زیاد داریم اتفاقا کم هم نیستند . در مورد خیانت مردها که شب و روز تو تلویزیون و سینما و … دارن علیه مردا تبلیغ میکنن. چرا در مورد خیانت زنان کمتر گفته میشه و فیلم ساخته میشه تازه اگه هم بسازن دست آخر همه دلیل خیانت این زنها رو گردن شوهر یا پدر یا برادر و یا یه مرد دیگه میندازن. بسه دیگه این ادعاها، خودشون مقصر خراب کاری خودشونن.

سیمین جان خواهرم. یه جایی شنیدم که اگه کسی خیانت کرد و پشیمون شد آره بخشیده میشه. پیش خدا توبه کن و جبران کن براش.

نخیر کسی که رابطه جنسی داشته نباید بخشیده بشه این چه دنیایی آخه!؟

من تصمیم گرفته بودم چند سال دیگه که وضع کارم بهتر شد ازدواج کنم.. ولی زن داداشم خیانتکار از آب در اومد.. نه مشکل مالی بود.. نه داداشم با زن دیگه ای بوده.. نه بی مهری و کتک کاری.. زنه هوس ران بود.. با چند مرد همزمان بوده و کارای غیر اخلاقی انجام داده.. چندین بار هم بهش مشکوک شدیم و گفتیم بخاطر خدا و اینکه جوونه بگذریم.. ولی ول کن نبود.. خدا رو گواه میگیرم تا حالا با هیچ دختری رابطه ای نداشتم.. با چه اطمینانی میتونم زن بگیرم.. آخه چه زمونه ای شده.. قانونم یقه داداشمو گرفته که باید مهریه بدی.. هر چی میگیم بابا از زنه مدرک داریم.. فیلم داریم.. میگن موقع عقد گفته شده مهریه عندالمطالبه.. آخه چرا مرد رو اینقدر ذلیل کردین.. کو قانون.. جزای زن خیانتکار دراسلام اعدامه.. انگار نه انگار خیانت کرده….. منم با اون خانومایی که میگن مرد فاحشه هم داریم کاملا موافقم.. خیانت میتونه از طرف مرد هم باشه…

به نظر من کسی که خیانت میکنه آدم کثیفیه و کسی که به خاطر خیانت همسرش میخواد انتقام بگیره میره خیانت میکنه صد برابر کثیف تره. تنها راه آدم خیانتکار جدا شدنه.

هر گونه رفتار فاسدگونه خیانت به حساب می آید!
خوبه که نویسنده این جمله خودش رو چند بار بخونه و بگه حالا رابطه جنسی مرد متاهل با زنان دیگر خیانت به حساب میاد یا نه؟
پاسخش حتما اینه : بستگی داره صیغه کرده باشه یا نه!

ولی به نظر من از هر دستی بدی از همون دست میگیری.

حالم از این جامعه به هم میخوره، از پدرم ک با هزار تا زن شوهر دار میپلکه حالم بده. وقتی اس ام اس های بابامو یواشکی میخونم واسه شوهر اون زنها متاسف میشم، چون محبت هایی ک به پدر من میکنن رو به شوهر خودشون نمیکنن. جامعه کثیفیه که زنی پول زحمت کشی شوهرش رو خرج مرد دیگه ای بکنه.

من دیگه حالم از بابام بهم میخوره نمیدونم واقعا چی کار باید کرد دلم برای مامانم میسوزه!

کسی که خدا رو شناخته باشه خوب میدونه که ازدواج ظاهرا فقط خوندن خطبه محرمیت و عقد حساب میشه و حضور چند تا شاهد، اما در اصل آدم داره با خدا عهد میبنده. خیانت یه نوع خود گول زنی حساب میشه و مطمئنا تاوان بدی خواهد داشت. این قانونه، من نمیگم، تجربه ثابت کرده. مزن در کسی را با انگشت، میزنن درت را با مشت. ایمان به خدا=پاکیه روح، روان و جسم=زندگی سالم همراه پیشرفت در عین هر نوع مشکل و سختی های زندگی. من زخم خوردم دلمم شکسته، 29ساله، اما سکوت کردم و صبر… خدا هست.

خانم سیمین بهترین قاضی خودت هستی. خودتو بذار جای دیگری ببین چطوره بعد قضاوت کن.
اینو هم بدون آدم همیشه جوون نمیمونه آخرش پیر میشی و کلی پشیمونی.

شوهر من که همیشه ادعای عشق و عاشقی داشت و من هم دیوانه وار دوستش داشتم. حالا روز به روز بدتر و بدتر میشود، او پوشش مرا که یک زن 40 ساله و کارمند هستم با دختران خیابانی مقایسه می کند و مرا خوار و حقیر می کند. به خاطر فرزندانم نمی توانم طلاق بگیرم. اما امیدوارم تمام زنان و مردان فاسد سزای عملشون رو به زودی و در همین دنیا بگیرن تا عبرت بقیه بشن انشالله.

چرا درباره خیانت مردها چیزی نمیگید؟ خیانت در مردها خیلی خیلی بیشتره و باعث نابودی خانواده ها میشه و زنها رو هم به سمت خیانت میکشونه.

کثیف ترین نوع خیانت همین است که گریبان جامعه رو گرفته و خیلی زیاد شده. علت اصلی اون هم خود خواهی و بی وجدانی آدمهاست.
در ضمن در مورد جمله آخر باید بگم مطمئنا یک دروغه. شما فکر کنید ارتباط یک زن شوهر دار با یک مرد متاهل یا مجرد میتونه به علت درد دل کردن و صحبت در مورد مسائل جامعه باشه آخه؟

من بهش خیانت کردم خیلی پشیمونم آیا بخشیده میشم؟ میتونم توبه کنم؟

نظر خود را بنویسید

عبارات توهين آميز منتشر نخواهد شد.
از نوشتن نظرات با حروف لاتين خودداری شود.