تجاوز جنسی وحشتناک قاچاقچیان به زن ۳۰ ساله + تصاویر

فاجعه وحشتناک تجاوز جنسی به زن ۳۰ ساله در مسیر مهاجرت به اروپا ، شوهر این زن اجازه تجاوز به همسرش را صادر کرد! مرد شیطان صفت قرار گذاشت که در ازای این سفر، همسرش را برای تجاوز جنسی به مدت ۳ ماه دراختیار قاچاقچیان گذارد.

تجاوز جنسی وحشتناک قاچاقچیان به زن ۳۰ ساله + تصاویر

تجاوز جنسی وحشتناک قاچاقچیان به زن ۳۰ ساله

مردی که با خانواده‌اش در حال مهاجرت به اروپا بود، به قاچاقچیان اجازه داد که به عنوان هزینه قاچاقشان، سه ماه هر روز به همسرش تعرض کنند. روانشناسان همدستی وی با قاچاقچیان در تعرض و تجاوز جنسی به همسرش را ناشی از این می‌دانند که این مرد دچار اختلال شده و همسرش را به عنوان فردی مقصر می‌داند و مقدمات تجاوز جنسی به او را فراهم کرده است.

تجاوز جنسیتجاوز جنسی وحشتناک قاچاقچیان به زن جوان

این مرد شیطان صفت قرار گذاشت که در ازای این سفر، همسرش که مادر سه فرزند ۲، ۸ و ۱۳ ساله بود را برای تجاوز جنسی به مدت ۳ ماه دراختیار آن‌ها گذارد. این فرد به جای اینکه جلوی آن‌ها را بگیرد ، در تجاوز جنسی با آن‌ها همدست شد و خود او هم مانند قاچاقچیان به آن زن بی‌گناه تعرض کرد. او خود را چنین توجیه کرد که به این علت که دیگر پولی نداشت این کار غیر انسانی را با  همسر ۳۰ ساله بی‌گناه‌اش کرد.

به گزارش دیلی میل روانشناسان همدستی وی با قاچاقچیان در تعرض و تجاوز جنسی به همسرش را ناشی از این می‌دانند که این مرد دچار اختلال شده و همسرش را به عنوان فردی مقصر می‌داند و مقدمات تجاوز جنسی به او را فراهم کرده است.

این مادر رنج‌کشیده و فرزنداش در حال حاضر در برلین زندگی می‌کنند و طبق دستور پلیس همسر این فرد حق ندارد به آن‌ها نزدیک شود. با این حال او می‌ترسد که همسرش او را به خاطر خطایی که خود مرد مرتکب شده بود به قتل برساند.

تجاوز جنسی,تجاوزتجاوز جنسی وحشتناک قاچاقچیان به زن جوان

افسردگی شدید این زن پس از تجاوز

سوزان هونه مشاوری که زنان مهاجر را در این زمینه درمان می‌کند اعلام کرد که این خانم ۳۰ ساله است و پس از تجاوز جنسی دچار افسردگی شدید و اختلال پس از استرس شده‌است، یک لحظه حالش کاملا خوب است و لحظه دیگر با اشک و ناله و گاهی عصبانیت از بلاهایی که بر سرش آوردند می‌گوید.

خانم هونه ادامه داد که از این قبیل موارد برای خانم‌هایی که مهاجرت می‌کنند بسیار اتفاق می‌افتد. این خانم‌هایی که مهاجرت می‌کنند در سفر خود به اروپا،  معمولا بسیار آسیب‌پذیر هستند و به همسر یا مردان خانوادشان شدیدا وابسته‌اند.  ولی متاسفانه چنین مسائلی بسیار اتفاق می‌افتد و این زنان هیچ‌گونه امنیتی ندارند و در معرض تجاوز هستند.

حتما بخوانید :   راهکارهای "کاهش طلاق" و تحکیم بنیان خانواده

خانم دیگری که قصد مهاجرت به اروپا داشت می‌گوید برای جلوگیری از تجاوز جنسی در تمام طول مسیر لباس مردانه پوشیده و هنگام خواب میزی را پشت در قرار می‌داد تا از خطر در امان بماند.

تجاوز جنسی,تعرض جنسی به زن

تجاوز جنسی وحشتناک قاچاقچیان به زن جوان در مسیر مهاجرت به اروپا

همچنين ببينيد

نظر خود را بنویسید

عبارات توهين آميز منتشر نخواهد شد.
از نوشتن نظرات با حروف لاتين خودداری شود.